5 rad, jak se s miminkem pozitivně naladit

Soutěž s CARO

5 rad, jak se s miminkem pozitivně naladit

Článek Vám zabere

Maminky stráví starostí a péčí o rodinu celé dny, ale i ony si zaslouží chvíli pro sebe. Ne nadarmo se totiž říká: „Šťastná maminka, šťastná rodinka.“

Každá maminka by si během dne měla najít chvíli pro sebe, aby si odpočala a načerpala novou energii na zbytek dne. Vychutnejte si chvíle pohody, třeba s šálkem nápoje CARO a využijte rady, jak načerpat pozitivní energii, samy i společně s vašimi dětmi.

1)      Kdo si hraje, nezlobí

Téměř pro každého je náročné si v hektickém pracovním nasazení nalézt čas doma zacvičit, natož jít do posilovny. Zapojte do běžného dne pohybové aktivity, které můžete vykonávat s vaším dítkem dohromady.

Je tu jaro a to nás láká ven! Vyrazte společně na procházku či sportovní dětské hřiště, kde si na cvičících nástrojích můžete užít chvilku protahování a posilování venku na vzduchu. Pokud vám to počasí nedovolí, stále jsou tu zábavné hry, skládání kostiček nebo vždy vděčné knížky a pohádky.

2)  Pitný režim pro pozitivní náladu

Správný pitný režim je základem zdraví každé maminky. Důležité je však i to, co pijeme. Samozřejmě, že voda je základ života, avšak psychickou pohodu nám navodí také teplé nápoje, které zklidní mysl a pohladí bříško. Caro je tedy ideálním doplňkem pro dodržování pitného režimu. Maminka si pochutná na kvalitním nápoji, díky kterému si zajistí přísun zdraví prospěšných látek a přitom zavře oči, zahřeje ruce a vychutná si chvilku sama pro sebe.

3)      Kam vyrazit s kočárkem?

Stromy mají moc předávat pozitivní energii a ve spojení s kvalitním pitným režimem jsou správnou cestou k lepší náladě. Doporučujeme vyzkoušet například stollering neboli „kočárkování“ v přírodě. Zvolte některou ze zajímavých stezek a kromě vody si připravte do termosky vaše oblíbené Caro. Pokud budete mít štěstí na jarní sluníčko, i krátká odpočinková procházka vám dodá energii do dalších dnů.

4)      Smíchem ku zdraví

Věděli jste, že děti se v průměru smějí 300 krát denně, zatímco dospělí pouze 7 až 15 krát? Nezapomínejte se těšit i z maličkostí a párkrát za den se zasmějte pěkně od srdce. Smích způsobuje výrazné okysličení těla a mozku, zlepšuje zdraví a dodává energii. Navíc smát se můžete jednoduše vždy, všude a na všechny.

Caro

5)      Chvíle pro maminku

Dětská sedátka jsou skvělým pomocníkem pro každou maminku. Potřebujete si chvilku oddechnout a jen společně odpočívat? Sedátko, které jemně vibruje, lehce ukolébá Vaše miminko ke spánku a uklidní ho. Že byste takové lehátko chtěla? Zapojte se do soutěže, které pro vás Nestlé CARO připravilo! Je to jednoduché. Stačí koupit Nestlé Caro, poslat SMS a schovat si účtenku. Šedesát maminek vyhraje lehátka Fisher-Price v barvách jara! Soutěžit o sedátko můžete od 3. 4. 2017 do 28. 4. 2017.