Jak vypadá den na RunTour?

RunTour

Jak vypadá den na RunTour?

Článek Vám zabere

V Českých Budějovicích odstartoval běžecký seriál RunTour 2017, ve kterém nejde o vítězství, ale hlavně o zábavu pro celou rodinu. Zjistěte co se dělo na stánku Plus pro Vás!

Na závodech RunTour si každý najde to své. Ať už zapálený běžec nebo malé dítě. Tratě 5 km nebo 10 km vedené krásným centrem Českých Budějovic zdolal každý, kdo měl odvahu. Malí sportovci měřili své síly v závodech na 500 m a 1000 m. Díky doprovodným aktivitám se bavili i neběžci. Stánek Plus pro Vás byl otevřený všem.

Připravit, pozor, maluj!

Jak zabavit dítě, aby vydrželo tu dobu, než půjde na start? Nebo než tatínek doběhne? Spolu s Nestlé pro zdraví dětí jsme přichystali dětský koutek. Děti si malovaly, luštily osmisměrky. Formou hry u toho s Nestlé pro zdraví dětí poznávaly vhodné potraviny. Děti, které toužily po trošce pohybu, si mohly zaskákat přes švihadla a ta nejsnaživější dítka si domů odnesla svou odměnu. J

Rodina na Runtour
Fotovzpomínka na Runtour

Fotovzpomínka a BMI

Ani dospělí u stánku Plus pro Vás nestrádali. Návštěvníci si mohli zdarma změřit své BMI díky našemu speciálnímu přístroji.

Největší úspěch sklidila naše novinka fotostěna Plus pro Vás se spoustou vtipných rekvizit. Zdravý klobouk nebo ananasové brýle vám na RunTour vykouzlí vzpomínku, kterou vesele můžete sdílet třeba s přáteli. Prohlédněte si celou galerii z Českých Budějovic na našem FB. Nebo se s námi vyfoťte na některém z dalších závodů!

Vyhráli jste?

Víte, kolik minut bychom měli denně minimálně strávit pohybem? Které potraviny mají více železa nebo co je to matcha?

Spousta návštěvníků správné odpovědi věděla. Balíček se sportovní lahví a krokoměrem ale mohli vyhrát jen dva: Eva Schneiderová a Zumine@....cz

Hlavní výhru, velký sportovní balíček od nás obdrží Karel Cichra!

Všechny výherce kontaktujeme mailem.

Příště v Ústí nad Labem

Pokud jste nevyhráli, nevadí! Registrujte se a zkuste štěstí i na dalších závodech. Nejbližší příležitost se naskytne 13. 5. v Ústí nad Labem.

Nestihli jste nás v Českých Budějovicích? Nezoufejte! Na RunTour nás najdete i příště! Tentokrát v Ústí nad Labem!

Běhu zdar!

Rodina na RunTour