Poslední Run Tour v barvách podzimu

Run Tour

Článek Vám zabere

V sobotu 4. listopadu se v Pardubicích běžel poslední závod seriálu Run Tour 2017. Jak vypadal závod, ve kterém nešlo jen o vítězství, ale také o zábavu pro celou rodinu?

Stejně jako ve všech předchozích kolech RunTour byly připraveny tratě pro malé i velké. Malí běžci mohli běžet trasu na 500 nebo 1000 m. Pro ty velké byla připravena trasa dlouhá 5 nebo 10 kilometrů. Trasa to byla opravdu neobvyklá. Závodníci se totiž rozeběhli na dostihovém závodišti. Slavné překážky dostihových závodů - Taxisův příkop a Irskou lavici tak museli místo koní překonávat sami závodníci. Díky podzimnímu počasí se na trati sem tam objevilo i nějaké to bláto a nerovnosti. Zkrátka, běžci ze sebe museli vydat to nejlepší. O celodenní zábavu pro všechny členy rodiny se pak na pardubickém závodišti postaral bohatý doprovodný program. Stánek Plus pro Vás byl celý den otevřený nejen těm, kteří vyběhli na trať. Zábavu u stánku našli i fanoušci nebo náhodní kolemjdoucí.

maminka s dcerkami u fotostěny

Zábava na dostihovém závodišti

Stejně jako ve všem městech, kde RunTour letos startoval, ani v Pardubicích stánek Plus pro Vás nechyběl! Ti nejmenší se zabavili v koutku Nestlé pro zdraví dětí. Zábavnou formou si zde rozšířili své znalosti o vyváženém životním stylu. Větší dítka si pak lámala hlavu nad křížovkami a osmisměrkami. Ti nejsnaživější si domů odnášeli malou odměnu. Pro dospělé jsme i do Pardubic přivezli náš speciální přístroj pro měření BMI.

Úsměv, prosím!

Díky naší fotostěně si všichni návštěvníci také mohli vytvořit památku v podobě fotografie. Prohlédněte si fotky z Pardubic na našem Facebooku. Označte se na fotkách a sdílejte je s vašimi příteli! Fotku s ovocným kloboukem totiž jen tak někdo nemá!

fotka tří holčiček u fotostěny

Vyhráli jste?

Nejen pro běžce byly připravené ceny, vyhrát jste mohli i u nás! Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázky. Správných odpovědí se nám sešla opravdu hromada. Malé balíčky tu máme připravené pro Ivan Gabriel a Petr Enoch

Na velký balíček se může těšit Hana Fousková

Všechny výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Na viděnou v roce 2018!

Závod v Pardubicích zakončil letošní úspěšnou Run Tour sezónu, které se zúčastnilo tisíce sportovních nadšenců z celé České republiky. Tým Plus pro Vás sledoval radost z pohybu a zářivé úsměvy dospělých i těch nejmenších. Byli jsme svědky toho, že cesta za vyváženým životním stylem bývá občas náročná, ale ten pocit euforie po uběhnutém závodě je nepopsatelný. Zažili jste to už někdy?