První prázdninový běh RunTour v Olomouci

RunTour

První prázdninový běh RunTour v Olomouci

Článek Vám zabere

První prázdninový běh seriálu RunTour se konal v Olomouci a zahájil tak letní sportovní sezónu pro všechny fanoušky vyváženého životního stylu. A my jsme byli u toho!

Strávit jeden letní prázdninový den přijeli do Olomouce spousty fanoušků běhu a RunTour. Konalo se tam totiž další kolo. I přes sem tam nějaký ten mrak, který zkropil běžce a jejich fanoušky, to byl parádní den, plný běhu a zábavy.

Za zábavou do stánku Plus pro Vás

Uběhnout svůj nejlepší čas dá zabrat. Běžci se proto během dne scházeli u stánku Plus pro vás, aby se odreagovali před náročným fyzických a mnohdy i psychický výkonem.

„Tak tohle je pecka, to jsme ještě neviděli,“ rozplýval se tatínek Tomáš nad našim ovocným kloboukem, mezitím co se připravoval na 10 kilometrovou trať. Jeho malá Klárka měla už svůj závod odběhnutý a čekala s mamkou u našeho stánku, až si i taťka přinese svojí medaili.

U naší fotostěny se scházeli, běžci i neběžci, fanoušci i kolemjdoucí, aby si na olomoucký RunTour vytvořili vzpomínku, kterou mohou sdílet se svými přáteli. Podívejte se na celou fotogalerii na našem FB. Sledujte i náš Instagram, PlusproVás s hashtagy #plusprovas.

První prázdninový běh RunTour v Olomouci

Letní pohoda v Olomouci

Mohlo by se zdát, že program RunTour si užili jen běžci, ale opak je pravdou. Zábavu tu nalezl každý! U stánku Plus pro Vás se zabavili všichni – od největších po ty nejmenší, kteří si u nás sedli, malovali si obrázky, luštili křížovky nebo se vrhli na švihadlo a vyskákali si odměnu. Zatímco se o děti starali naše hostesky, rodiče si mohli změřit BMI nebo zasoutěžit o sportovní balíčky.

První prázdninový běh RunTour v Olomouci

A výhercem se stává…

Ani v Olomouci nechyběla naše soutěž, výherci malých balíčků se stávají Barbora Křížová a Lukáš Soukup. A výhercem velkého sportovního balíčku je Irena Mačkalová.

Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Velmi gratulujeme a držíme palce všem ostatním na následujících závodech v Liberci, Praze i Pardubicích.

Na viděnou v srpnu na severu Čech na další RunTour!

Tagy