Rozeběhněte se s námi na RunTour!

RunTour

Rozeběhněte se s námi na RunTour!

Článek Vám zabere

Pojďte si s námi zaběhat na závody RunTour po celé České republice. Plus pro Vás si připravilo stánek, kde si užijete spoustu zábavy. Navíc se dozvíte spoustu zajímavostí o vyváženém životním stylu.

Program Plus pro Vás od Nestlé se i letos stal výživovým partnerem běžeckého seriálu RunTour, a tak se s námi můžete potkat hned v osmi městech. První závod staroval už 8. dubna v Českých Budějovicích, následují závody v dalších českých městech a sezónu zakončí listopadový závod v Pardubicích.

Běžci, na start!

Na RunTour si užijete zábavu, ať už jste nadšený běžec nebo i začátečník běžeckých závodů na tratích 10 km a 5 km. Že se na to necítíte? Najděte si parťáka, protože ve dvou se to lépe táhne, a zapojte se do soutěže v tandemu. Na své si přijdou i děti, pro které jsou přichystané závody v délce 500 m a 1000 m. Medaile a odměny jsou tu pro všechny.

Aktivity pro celou rodinu

Ať už jako závodníci, nebo v poli fanoušků, na RunTour může prožít příjemný den celá rodina. Proto nezapomeňte navštívit stánek Plus pro Vás, kde se dozvíte rady a tipy ohledně vyváženého životního stylu. Nebude chybět ani možnost nechat si změřit BMI našimi speciálními přístroji.

hostesky a běžci na RunTour

Kromě toho jsme si pro vás připravili fotostěnu, před kterou se budete moci nechat vyfotit v aktuální módní kolekci vyváženého životního stylu. Zdravý klobouk nebo zeleninovou čelenku najdete jen u nás! Děti mezitím zabaví naučnými hrami Nestlé pro zdraví dětí. Samozřejmě nebudou chybět ani soutěže!

Hormony štěstí

Sílu onoho skvělého pocitu po běhu, kdy se vyplavují tzv. hormony štěstí, podpoří nepochybně také fakt, že pomáháte. Každý účastník závodu totiž registrací přispívá částkou 50 Kč, která putuje na pomoc konkrétním rodinám s dětmi se zrakovým a kombinovaným postižením.

Další informace a registraci na jednotlivé závody naleznete na stránkách www.run-tour.cz. Kromě zážitku ze závodů samotných se můžete těšit také na bohatý a zábavný doprovodný program.

Těšíme se na Vás na RunTour!

Tagy