Run Tour v Praze: závod pražskou Ladronkou

Run Tour

Run Tour v Praze: závod pražskou Ladronkou

Článek Vám zabere

Předposlední závod seriálu Run Tour se běžel v pražském parku Ladronka. Plus pro Vás tam nemohlo chybět. Postavilo svou fotostěnu a připravilo zábavu pro malé i velké!

Ladronka pro malé i velké

Pražský park Ladronka si oblíbili hlavně in-line bruslaři. Tuhle sobotu ale patřila výhradně běžcům. Sešlo se jich tu na tři tisíce. Dorazili jednotlivci, páry i rodiny s dětmi. Velcí běžci si mohli zaběhnout trasu na pět nebo deset kilometrů. Pro děti pak byly připraveny trasy kratší - na tisíc nebo pět set metrů. Po závodě na sportovce čekal bohatý doprovodný program.

Plus pro Vás přivezlo vaši oblíbenou fotostěnu s velkou krabicí rekvizit. Vzpomínkovou fotografii si někteří z vás udělali například s veselým květinovým kloboukem, který probouzel vzpomínky na letní zážitky. Pro malé návštěvníky byly připraveny naučné kvízy. Pro velké pak přístroj na měření BMI.

malí kluci u fotostěny

Znáte cappoeiru? Možná jste vyhráli

Na účastníky Run Tour čekala u stánku Plus pro Vás i soutěž o sportovní balíčky. V soutěžním kvízu jsme se ptali například na to, co to je cappoeira nebo z čeho se připravuje maté. „Musím říct, že s tou cappoeirou jste mě málem dostali! Doufám ale, že balíček vyhrajeme my!“ svěřil své dojmy u stánku tatínek malé Natálky, která se zrovna u fotostěny fotila s ovocnou čelenkou ve vlasech. Pokud vás otázka na cappoeiru nezaskočila a odpověděli jste dobře, možná se najdete mezi vítězi!

Šťastným výhercem velkého balíčku s funkčním tričkem, krokoměrem, sportovní lahví a dalšími užitečnými věcmi pro sportovce se stala Anna Nantlová.

Malé balíčky s výbavou pro sportovce, krokoměrem a sportovní lahví obdrží Milan Krajča a Kateřina Slámová.

Na shledanou ve městě perníků!

Poslední závod běžeckého seriálu Run Tour hostí 4. listopadu město Pardubice. Doufáme, že vás chladnější podzimní počasí neodradí a opět se shledáme u stánku Plus pro Vás.

rodinka u fotostěny, tatínek s kloboukem s kytkami a ovocem

Tagy