Zažijte s dětmi plno zábavy a vaření

Den kuchařů

Zažijte s dětmi plno zábavy a vaření

Článek Vám zabere

V pátek 20. října ukáží čeští šéfkuchaři dětem, že vyvážené stravování není žádná věda ani nuda. Děti si totiž připraví recepty podle superhrdinů. Zasoutěžte si o vstupenku!

Jak si vaří superhrdinové?

Celosvětový den kuchařů se slaví 20. října. Odborníci na gastronomii ho oslaví s našimi dětmi! Nestlé pro zdraví dětí učí ty nejmenší, co to znamená vyvážený životní styl a motivuje je k pohybu. Proto si připravilo na oslavu dne kuchařů pro děti ukázku přímo z praxe. Nestlé pro zdraví dětí si vybralo jednu základní školu, do které přivedou „opravdické“ šéfkuchaře. Ti dětem ukáží, jak vaří superhrdinové. Nebo jak si mohou vyrobit zdravý dezert.

Odpoledne provedou šéfkuchaři děti svými stanovišti, kde si samy děti budou moct připravit zdravou snídaní. Jak si nachystat svačinu do školy nebo na výlet? I to se děti dozví. Pro ty zvídavé zde bude připravená řada soutěží a kvízů.

Ještě vám dítko nedorostlo do kulinářské zručnosti? Myslíte si, že by připálilo i vodu? Nemusíte se bát. Všechny aktivity proběhnou pod dozorem instruktorů. A pokud přeci jen máte obavy… Nestlé pro zdraví dětí motivuje děti i k pohybu. V tělocvičně tak budou mít děti možnost vyzkoušet si opět pod dozorem instruktorů nejrůznější pohybové aktivity s míčem, dalšími pomůckami apod.

Den kuchařů v programu Nestlé pro zdraví dětí připravili zástupci programu ve spolupráci s Asociací kuchařů a cukrářů ČR a Nestlé Professional.

Zaujal vás program a chtěli byste se se svými dětmi také zúčastnit? Získejte volnou vstupenku na odpolední program od 14:00 pro vás a vaše ratolesti.

Jak se přihlásit?

Den kuchařů se koná 20. října Základní škole T. G. Masaryka v Poděbradech (Školní 556, Okres Nymburk).

Napište nám na náš e-mail info@plusprovas.cz odpověď na otázku:

„Jak si představujete zdravou svačinu pro svého školáka?“

Akce se mohu zúčastnit jen registrovaní čtenáři Plus pro Vás. Pokud se chcete akce zúčastnit a nejste registrovaní, udělejte tak na tomto odkazu nebo přes facebookové stránky Plus pro Vás.

Své odpovědi můžete posílat do pátku 13. října 2017. Soutěžící s nejlepšími odpověďmi kontaktujeme v pondělí 16. října s pozvánkou na Den kuchařů.

Na místo konání akce se každý musí dopravit na své náklady.

Úplná pravidla soutěže najdete zde.