Vyzkoušejte si DeepWORK s Davidem Hufem!

DeepWORK

Vyzkoušejte si DeepWORK s Davidem Hufem!

Článek Vám zabere

DeepWORK se stal hitem po celém světě a 30. srpna si ho můžete vyzkoušet i vy. Tým Plus pro Vás vám domluvil lekci s profesionálním fitness trenérem Davidem Hufem. Zjistěte, jak se na akci přihlásit!

Proč je DeepWORK hitem?

DeepWORK je favoritem statisíců lidí po celém světě. Jedná se totiž o jednoduché a zároveň velmi účinné fitness cvičení. Cvičí se pouze s váhou vlastního těla a nejsou k tomu potřeba žádné další pomůcky. Během lekce protahujete a zpevňujete své svaly. Kromě toho také posilujete kardiovaskulární systém!

Fitness DeepWORK vychází z učení o energiích jing & jang a pěti elementech - zemi, dřevu, ohni, kovu a vodě. Každý element představuje jinou energii, na které je postaveno i samotné cvičení. Lekce DeepWORKu má několik fází. Na začátku lekce nastartujete své tělo dechovými cvičeními. Následně si protáhnete svalstvo a zaposilujete pomocí vlastní váhy. Ve třetí fázi lekce rychlými cviky intenzivně spalujete kalorie a ke konci cvičení se věnujete zasloužené relaxaci.

David Huf, seznamte se

Připadá vám jméno David Huf povědomé? Pokud jste našimi pravidelnými čtenáři, tak určitě znáte Davida jako autora článků na webu Plus pro Vás. V poslední době vám například radil, na co si dát pozor při sportování v teplém počasí nebo jak se dostat do tempa s Power Walking. David Huf se lekcím fitness věnuje už více než 20 let. Během svých lekcí radí lidem, jak pečovat o své funkční tělo. Protože jak říká, naše tělo je jediné místo na světe, kde musíme žít. Davida Hufa můžete znát také například z různých televizních show věnujících se vyváženému životnímu stylu.

David Huf

Jak se přihlásit?

Chcete se potkat s Davidem Hufem a vyzkoušet si s ním DeepWORK? Napište nám odpovědi na otázky: „Jaký sport máte nejraději? Provozujete ho pravidelně?“

Své odpovědi posílejte na e-mail info@plusprovas.cz. Akce se mohu zúčastnit jen registrovaní čtenáři Plus pro Vás. Pokud si chcete s Davidem zacvičit a nejste registrovaní, udělejte tak na tomto odkazu nebo přes facebookové stránky Plus pro Vás.

Své odpovědi můžete posílat do pátku 26. srpna 2017. Soutěžící s nejoriginálnějšími odpověďmi kontaktujeme v pondělí 28. srpna s pozvánkou na lekci DeepWORK s Davidem Hufem.

Cvičit budeme ve středu 30. srpna od 18:00 na adrese Lomnického 1705/9 v Praze. Účastníci lekce se musí na místo dopravit sami.

Pravidla akce naleznete zde.

Tagy