Aquapark

 • Tip na výlet
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Do konce března mají děti vstup do aquaparku v Čestlicích za korunu

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Teplé jarní paprsky ukončily rázně lyžařskou sezonu a v mnohých rodinách vyvstala otázka, kam se vypravit s dětmi, které se potřebují patřičně vyskotačit a vyřádit…? Venku prší a je ještě bláto, takže je ideální čas navštívit největší aquapark ve střední Evropě, kde navíc v rámci akce Děti za korunu pořídíte dětské vstupenky jen za symbolickou cenu. Aquapalace Praha se nachází nedaleko hlavního města v Čestlicích a o víkendech tu můžete zažít dobrodružství s piráty, kouzelníky a vodníky. Úspěch jistě u vašich potomků sklidí také vystoupení bublináře, škola kouzel nebo malování na obličeji.

  Sleva do areálu Vodního světa se týká dětí do výšky 150 cm v doprovodu alespoň jedné dospělé osoby, která zaplatí plné vstupné. Čtyřčlenná rodina tak má možnost využít akci pro obě děti. Délka pobytu malého návštěvníka je závislá na době vyznačené na vstupence zakoupené platícím dospělým. Po překročení platnosti zakoupené vstupenky se účtuje dítěti doba pobytu po minutě podle platného ceníku. Děti nad 150 cm platí studentské vstupné 170 Kč za hodinu.

  V adrenalinovém Paláci dobrodružství vás ohromí šest toboganů dlouhých až 140 m, tři strmé skluzavky a spacebowl pro ty nejodvážnější. Dravá řeka vás bude unášet svým proudem 100 m. Malí plaváčci jistě využijí řadu brouzdališť, skluzavek a dalších atrakcí s oblíbenou dominantou vraku pirátské lodi v Paláci pokladů, kde se můžete v pravidelných intervalech pohoupat na umělém vlnobití. Palác relaxace je zase jako stvořený pro odpočinek ve vířivkách. V 8 m hlubokém potápěčském tubusu si tu také vyzkoušíte pod vedením zkušených instruktorů potápěčský ponor.

  Saunový svět nabízí 12 druhů saun: klasické finské, biosaunu, aromatickou bylinnou nebo vulkán či tradiční severský srub – kello saunu, zemní baňu a Kneippovy lázně. V části římských lázní jsou pro organismus šetrnější parní lázně, kaldárium, tepidárium, lakonium či solná lázeň a další. K ochlazení je k dispozici bazének, studna s ledovou drtí a řada speciálních sprch, jako jsou tropický a bouřkový déšť nebo studená mlha. A nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí spa, kde si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

  Energii můžete průběžně doplňovat ve dvou samoobslužných restauracích a několika nápojových a zmrzlinových barech.

  www.aquapalace.cz

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů