BEBA pyramida pro Nadaci Terezy Maxové dětem

 • Dobročinná aktivita
 • 3 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Přijďte podpořit dobrou věc, překonat rekord v počtu kočárků a upozornit na problémy maminek!

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Společnost Nestlé by vás ráda pozvala ve středu 23.5. od 14 do 18 hodin do areálu Žlutých lázní v pražském Podolí na třetí ročník rodinného happeningu „S kočárkem Prahou“. Tato akce má upozornit na problémy, které trápí vás, maminky s malými dětmi, i maminky nastávající, v anonymním prostředí velkého města – ať už jde o chování lidí v dopravních prostředcích, na parkovištích obchodních center apod.

  V průběhu odpoledne se dozvíte spoustu zajímavých informací týkajících se hlavně cestování s malými dětmi – představí se nové modely kočárků, autosedaček, budete moci ochutnat nové výrobky a zapojit se i do pokusu o pokoření loňského českého rekordu v počtu kočárků na jednom místě – 1002! (Dopravní podnik hl. m. Prahy nasadí v den happeningu na trase vedoucí do Podolí nízkopodlažní tramvaje, aby maminkám s kočárky ulehčil přepravu.) Kromě pokusu o vytvoření „kočárkového rekordu“ se můžete těšit každou hodinu na bohatou tombolu, představení dětí ze zájmových kroužků, fotografování dětí zdarma a spoustu dalších atrakcí a her pro nejmenší.

  Maxová dětem

  Divize kojenecké výživy společnosti Nestlé připravila pro tuto akci novou charitativní výzvu: Za každý donesený obal od kojenecké výživy BEBA 2, BEBA 2 H.A., BEBA 3, BEBA 3 H.A. a BEBA 4 daruje Nestlé Nadaci Terezy Maxové dětem 200 Kč až do celkové výše 100.000 Kč! Výtěže akce bude určen na další rozvoj projektu na podporu náhradní rodinné péče Adopce.com, který pomáhá již více než 10 let dětem z kojeneckých ústavů a dětských domovů najít novou rodinu. Jeho spoluorganizátory jsou Nadace Terezy Maxové dětem a Nestlé Česko s.r.o., odborným garantem je Středisko náhradní rodinné péče. Na stanoviště týmu BEBA v areálu pražských Žlutých lázní můžete donést libovolný počet obalů od uvedených výrobků, a to od začátku akce ve 14 hodin. Každý obal bude popsán pořadovým číslem a umístěn do pyramidy. Pokud se jich podaří shromáždit alespoň 500 kusů do 17:30, pak Nestlé předá ředitelce Nadace Terezy Maxové dětem šek na částku 100.000 Kč!

  Nadace nabízí ještě další způsob, jak se k projektu může připojit nejširší veřejnost. Za každou odeslanou dárcovskou sms ve tvaru DMS TEREZADETEM na číslo 87777 v průběhu května získá 27 Kč a může tak dále zvýšit celkovou podporu projektu. (více na www.darcovskasms.cz)

  Letošní ročník akce „S kočárkem Prahou“ podpoří také mnoho známých osobností, např. Gábina Partyšová, Agáta Hanychová, Eva Decastelo, Kateřina Kristelová, Bořek Slezáček, Petr Vágner, Tereza Kostková, Vlasta Korec či manželé Vojtkovi.Akce se koná pod záštitou primátora hl.m. Prahy Doc. MUDr. Bohumila Svobody CSc. Tak neváhejte a podpořte ji i vy!

  Holčička

  O tom, že cestování s dětmi (a to nejen kočárkem po Praze) je často adrenalinový sport, bude také červnová fotosoutěž na webových stránkách www.materstvinahoupacce.cz. Sdílejte tedy s námi své fotografie, které pořídíte při náročných výpravách na chatu, k moři nebo během cesty přes půl města na návštěvu za babičkou…Na autorky tří nejkurióznější fotografií čekají hodnotné ceny. Spoustu zajímavého se děje i na Facebooku Nestlé Baby Clubu, proto se staňte fanoušky na https://www.facebook.com/NestleBabyClub.

  Krásné slunné dny Vám přeje

  Vaše Nestlé

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů