CYKLISTIKA NA OVOCNÉ VLNĚ

 • BON PARI závody
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Vychutnejte si léto stylově a vyzkoušejte si, jak obstojíte na opravdových cyklistických závodech. BON PARI Vám umožní projet se tohle léto na ovocné vlně.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Odmítáte strávit léto jen lenošením a povalováním se na zahradním lehátku? Hledáte tipy na aktivní náplň letních dnů a zároveň patříte k příznivcům cyklistiky? V tom případě pro Vás máme ideální řešení! BON PARI Vás zvou na Cyklomaraton Tour, kde se pobavíte nejen Vy, ale všichni členové Vaší rodiny.

  Nenechte si ujít akci, která je přímo esencí letní nálady! Můžete tady změřit síly s ostatními cyklisty a vyhrát zajímavé ceny. Vaši potomci zcela jistě ocení přítomnost živého Bonparáka a všichni dohromady si pak vychutnáte ovocné osvěžení bonbonů BON PARI, které budou na akci rozdávat hostesky.

  Seriál závodů na horských kolech Cyklomaraton Tour je rozdělen do několika úrovní a soutěží se na tratích dlouhých třicet až šedesát kilometrů. Speciální závody pro děti jsou navíc odstupňované podle věku účastníků, měří od sta metrů do tří kilometrů a jedou se na zvláštních tratích za zvýšených bezpečnostních pravidel, takže se zúčastnit mohou skutečně všechny věkové skupiny.

  První cyklistická akce, kde Vás osvěží BON PARI, startuje na začátku června v Hradci Králové a seriál pokračuje celé léto v dalších městech v Čechách i na Slovensku. Přesný rozpis jednotlivých závodů i pokyny k registraci najdete na stránkách: www.cyklomaratontour.cz.

  Ale to ještě není všechno! Protože Češi patří k velmi vášnivým cyklistům a podle průzkumů si více než polovina lidí spojuje BON PARI právě s jízdou na kole, zároveň můžete vyhrát každý den originální kolo a každou hodinu potom kompletní cyklovýbavu. Stačí poslat tři kódy ze sáčků a jen počkat, zda budete mít při losování štěstí. BON PARI Vás vybaví na aktivně strávené léto plné chutí. Přijďte vyzkoušet kombinaci letní pohody, sportu a legendárních bonbonů BON PARI, které si zamilovaly už celé generace. Soutěž běží od 1. 6. do 31. 7. a více informací najdete na www.bonpari.cz.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů