Deli – letní malinové povzbuzení

 • Novinka DELI
 • 1 minuta čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Kdo by neznal Deli, malou čokoládovou tyčinku. Na pultech obchodů se s ní setkáváme již od roku 1980. Ano, Deli už nám dávno dospěla a dnes je z ní ambiciózní třicátnice, která již dokázala, že se ve světě neztratí. Během let se z původních tří příchutí rozrostla duhová Deli rodinka o další čtyři varianty. Nejnovější z nich je Deli malinová.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“Deli – letní malinové povzbuzení

  Svou originální příchuť získala díky svým věrným spotřebitelům v soutěži o nejinovativnější příchuť. Malinová varianta porazila více než osm tisíc konkurentek, mezi nimiž byly i takové „chuťovky“, jako je višeň se skořicí nebo vaječný koňak. Porota složená ze známých osobností vybrala z široké řady návrhů pět nejchutnějších variant a ty postoupily do finálového kola. Poslední etapa soutěže již byla v rukou fanoušků oblíbené čokoládové tyčinky, kteří hlasovali v internetovém klání, kteráže z vybraných příchutí je ta pravá. V neúprosné smršti klikajících myší dychtivých fanoušků obstála v silné konkurenci osvěžující letní malinová příchuť, s kterou se již můžete setkat na pultech obchodů.

  Vybraná tyčinka v sobě snoubí chuť kousků malin, karamelu a hořké čokolády, která jí poskytuje sametový „kabátek“. Našlehané jádro tyčinky z vaječných bílků, přelité lahodnou vrstvou karamelu, překvapí svěží malinovou chutí a kousky sušených malin, přímo stvořenou pro nastávající letní období. Jako každá čokoládová tyčinka vám poskytne energii, která se určitě bude hodit při vašich oblíbených letních aktivitách.

  Deli malinová je tak po vanilkové a kávové variantě dalším členem rodiny malých čokoládových potěšení, kterými si oslazujeme život již více než třicet let.“}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů