Extra silná chuť

 • MAGGI bujón
 • 1 minuta čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Výborná extra výrazná chuť, bohaté množství ingrediencí bez přidaného glutamátu,to jsou vlastnosti Maggi Extra silného Zeleninového bujónu, které mu pomohly získat si vaše srdce a váš hlas při spotřebitelské volbě novinky roku. Ano, díky vám se může tento výrobek pyšnit oceněním Volba spotřebitelů 2011.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Výrazná chuť Maggi Extra silného Zeleninového bujónu spočívá v mistrovsky namíchané směsi ingrediencí. Tento bujon, který jste si oblíbili natolik, že získal ocenění Volba spotřebitelů, obsahuje sedm druhů bylinek a zeleniny, které dodají vašim jídlům extra silnou zeleninovou chuť.
  Zeleninové ingredience jako mrkev, celer nebo cibulka a směs bylinek zajišťují výbornou intenzivní chuť, kterou již není potřeba posilovat glutamátem sodným. Maggi Extra silný Zeleninový bujón navíc neobsahuje ani konzervační látky.

  Na obalu výrobku si určitě povšimnete i obrázku olivy, která poukazuje na obsah olivového oleje. Ano, díky moderní technologii výroby je možné do bujonu přidávat i tento nutričně velmi cenněný olej. Olivový olej se v poslední době stává v české kuchyni stále populárnějším – a to nejen pro svou specifickou chuť, ale právě i pro své příznivé nutriční složení.

  Díky Extra silnému bujónu získáte během pár okamžiků výborný zeleninový základ s extra silnou chutí, který můžete použít pro přípravu polévek, zeleninových jídel a příloh. Vyzkoušet můžete i Maggi Extra silný bujón s Masovou chutí nebo bujon Slepičí.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů