Hravé vaření

 • Soutěž MAGGI
 • 1 minuta čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • HRAVÉ VAŘENÍ S MAGGI – nyní o 14 000 skvělých cen!

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  MAGGI je oblíbeným kuchyňským pomocníkem v mnoha zemích na celém světě. Je to oblíbená a moderní značka, která přináší nenahraditelnou pomoc a inspiraci pro nejednu hospodyňku – spoustu nápadů, receptů i cenných tipů pro vaření.

  Ačkoli má MAGGI dlouholetou tradici, respektuje současné stravovací návyky a trendy.

  Dnes nabízí značka MAGGI širokou škálu výrobků – polévky v sáčku, instantní polévky, bujóny, těstovinové pochoutky české i mezinárodní kuchyně, omáčky, šťávy, ale i chutné přílohy, těstoviny a bylinkové kostky. Zkrátka všechno, co se hodí v moderní domácnosti.

  Cílem MAGGI je vařit hravým a moderním způsobem, proto nyní přichází s novou soutěží pro všechny, kdo rádi vaří – MAGGI HRAVÉ VAŘENÍ!
  Všichni, kdo vaří s MAGGI, mají nyní možnost zapojit se do soutěže a vyhrát 1 000 skvělých kuchyňských pomocníků týdně a to až do 10. června 2012.

  Na šťastného hlavního výherce pak čeká kuchyň snů podle vlastního výběru v hodnotě 100 000 Kč (nebo 4 000 EUR).

  A co pro to udělat? Stačí si koupit 3 jakékoli výrobky MAGII a zaregistrovat se na www.hravevareni.cz. Vyhrává každý 4. soutěžní vstup.

  Držíme vám vařečky!

  Vaše MAGGI

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů