Jahodová snídaně

 • Cereálie Nestlé
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Chuť jahod si nyní může celá vaše rodina dopřát hned po ránu i přesto, že jahodová sezona již skončila. Jak je to možné? Díky lahodným jahodovým Strawberry Minis! Ano klasická skořicová varianta Cini Minis má svého sourozence s typicky letní příchutí.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Cereálie by měly být základem racionální snídaně a zvláště pak ty, které obsahují celozrnnou mouku. Do této skupiny patří i jahodové snídaňové cereálie Strawberry Minis. Obsahují totiž celozrnné cereálie, které se mohou pochlubit živinami ze všech částí zrna. Kromě škrobového endospermu, který je převážně zdrojem energie, tak obsahují i cenné živiny z ostatních částí zrna – obalové části a klíčku.

  K cereáliím přidáme mléko nebo polotučný jogurt, kus ovoce a máme rychlou snídani plnou všech potřebných živin pro správný start do nového dne. Bez snídaně by se neměl obejít žádný dospělý, natož pak děti. Pochody v lidském těle se nemůžou zastavit ani ve spánku, a proto organismus potřebuje ráno doplnit energii vydanou na dýchání, práci srdce a ostatních orgánů. Snídaňové cereálie od Nestlé obsahují jak rychlé, jednoduché sacharidy pro okamžité doplnění energie, tak i polysacharidy a vlákninu, které zabezpečí pozvolné uvolňování energie.

  Jahodové snídaňové cereálie Strawberry Minis jsou navíc stejně jako ostatní výrobky z této řady obohaceny o řadu vitaminů a minerálních látek, které jsou důležité pro správnou funkci lidského organismu. Z minerálních látek jsou to vápník a železo, které patří v dětském jídelníčku mezi ty obzvláště důležité. Vápník, který je zároveň obsažen v mléce, jenž je nerozlučným společníkem cereální snídaně, je nezbytný pro správnou stavbu kostí a zubů. Železo je pak důležité pro tvorbu krve, která díky němu zabezpečuje přenos kyslíku po celém těle. Více o složení na www.cerealie.cz.

  Snídaně s jahodovými Strawberry Minis s celozrnnými cereáliemi je tak nejen chutnou snídaní, ale zajistí i nálož potřebných živin pro správný start do nového dne.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů