Kojenecká výživa BEBA

 • Výživa dětí
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Na prvním místě v péči o zdraví je správná výživa a s ní bychom měli začít již od narození. Tou nejlepší výživou pro malé kojence je samozřejmě mateřské mléko, které nejenže dodává děťátku veškeré potřebné živiny, ale posiluje i jeho imunitní systém. Někdy však není kojení z fyziologických důvodů možné, a proto je nutné sáhnout po tom nejlepším možném náhradním řešení.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“Kojenecká výživa BEBA

  Náhradní kojenecké výživy dělíme na počáteční, která je určena pro období od narození dítěte, a pokračovací náhradní kojeneckou výživu, určenou pro kojence od ukončeného šestého měsíce života. Pokračující kojenecká výživa BEBA PRO 2 patří do skupiny nejmodernějších výrobků, které dodají dítěti nejen všechny živiny, ale také po vzoru mateřského mléka pomáhají posilovat obranyschopnost dětského organismu.

  Výrobky BEBA patří mezi náhradní kojenecké výživy, které jsou svým složením a vlastnostmi nejblíže mateřskému mléku. Navíc se mohou díky rozsáhlému výzkumu společnosti Nestlé pochlubit, že jako jediná náhradní kojenecká mléka obsahují živé probiotické bakterie Bifidus BL, podobné těm, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce i trávicím traktu plně kojených dětí. Tyto živé probiotické kultury podporují časné osídlení trávicího traktu kojenců, což je důležité pro správný rozvoj imunitního systému u dětí v prvním roce života.

  Dalším plus náhradní kojenecké výživy BEBA PRO jsou speciálním procesem získané směsi bílkovin Opti Pro a Opti Pro2, které přesně vyhovují nutričním potřebám dítěte v daném období života a vyvíjejí menší zátěž na ještě nevyzrálé orgány. Nesmíme však zapomínat ani na zdravé tuky. DHA/ARA polynenasycené mastné kyseliny (LC-PUFA), které se přirozeně nacházejí v mateřském mléce a jsou důležité pro rozvoj zraku, a taktéž tvoří součást této unikátní náhradní kojenecké výživy.

  Díky tomu, že společnost Nestlé postupuje vždy podle těch nejnovějších a nejmodernějších poznatků vědy a techniky a v oblasti kojenecké výživy provádí soustavný výzkum, je mezi odborníky považována za experta a inovátora přinášejícího výrobky kojenecké výživy té nejvyšší kvality. Kojenecká mléka BEBA byla vyvinuta na základě těchto výzkumů a jsou speciálně určena pro podporu obranyschopnosti organismu díky obsahu imunonutrientů (vitaminů a minerálních látek)*.

  *Kojenecká mléka BEBA obsahují vitamin A, vitamin C, železo a zinek ve shodě s požadavky příslušné legislativy.“}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů