Léto ještě končit nemusí, nechte se zlákat pokušením BON PARI!

 • BON PARI limitky
 • 1 minuta čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Hřejivé letní paprsky sice možná mizí za obzorem, ale vzpomínky na léto jsou stále s námi.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Připomeňte si horké letní dny s limitovanou edicí BON PARI Tropické pokušení, které nabízí chuť oblíbených exotických koktejlů. Stejně jako všechny BON PARI je i tato limitovaná edice vyrobena tradiční metodou a obsahuje přírodní barviva a rostlinné extrakty.

  Nechte se vrátit zpět do horkých letních dnů, které lákaly k zábavě, relaxu a setkávání s přáteli. Ovocné bonbony BON PARI osvěží nejen Vaše ústa, ale také mysl. Ochutnejte BON PARI Tropické pokušení, které Vás jako lusknutím prstu vrátí na letní večírky, a to díky příchuti ananasu s kokosem, jako v koktejlu Piňa Colada. Lahodné spojení máty a citronu vám pro změnu připomene osvěžující Mojito.

  Naše tradiční bonbony BON PARI neobsahují žádné náhražky ani umělá barviva – vyrábějí se s použitím přírodních barviv z ovocných, zeleninových a rostlinných extraktů a koncentrátů, které si udržují svojí specifickou chuť a vůni. BON PARI najdete v obchodech jako dropsy, želé nebo furé. Navíc jsou bezlepkové, a proto jsou vhodné i pro celiaky. Skočte si pro skvělé „limitky“ a zavzpomínejte na léto.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů