Mateřská v pohybu

 • Strollering
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Jak to je na mateřské s pohybem? Nestíháte chodit do posilovny s kamarádkami, protože vám nemá kdo pohlídat miminko? Plus pro Vás představuje Strollering®, který vám tento problém velmi usnadní!

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Slovo Strollering® zní skoro jako nějaké zaříkávadlo kouzelníka z pohádky. Není to však nic složitého. Stroller je anglický výraz pro kočárek. Když doplníme koncovku – ing, můžeme celý výraz přeložit jako „kočárkování“. Stále si připadáte trochu bezradní? Přivítejte cvičení s kočárkem!

  Se Strolleringem® můžete vyzkoušet hned několik sportovních programů pro maminky za přítomnosti dětí. První program zahrnuje sportovní dynamickou chůzi s kardio cviky, protahováním a posilováním hlavních svalových skupin. Zapojit se samozřejmě mohou i maminky dětí, které z kočárku už vyrostly. Druhý program přináší taneční vystoupení s kočárky. Další program se nazývá „Hrajte si cvičením“ a můžete se do něj zapojit v podstatě ihned. Lektorka a zakladatelka Strolleringu® Edita Berková s týmem svých kolegyň pořádají také školení pro nadšené maminky, které by rády propojily mateřskou, sport a podnikání. Ať už vás zaujme jakýkoli program, rozhodně vám nezbude čas na nudu bez, pro tělo tolik důležitého, pohybu.

  V roce 2014 se navíc uskuteční již třetí ročník akce „Závody kočárků“, kterou Strollering® pořádá.  Jelikož jedním z pilířů Plus pro Vás je i pohyb, byly jsme partneři už prvních dvou ročníků akce a pokud přijdete, uvidíte nás i na třetím. Zakroužkujte si proto datum 12. 4. 2014 již nyní ve svých kalendářích a udělejte něco pro sebe a celou rodinu. Budete na jarním vzduchu a akci si jistě užijete.

  A pro všechny maminky, které by se rády dozvěděly ještě něco víc o tom, jak strávit mateřskou v pohybu a získat vysněnou postavu v přítomnosti svého děťátka, Strollering® pod vedením Edity Berkové a ve spolupráci s partnery, připravil e-knihu „4 zaručené tipy, jak strávit mateřskou v pohybu“, kterou si můžete zcela ZDARMA stáhnout zde.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů