Mléčná výživa ušitá batoleti na míru

 • Výživa dětí
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Mléko a mléčné výrobky hrají v lidském jídelníčku důležitou roli v každém věku. Složení kravského mléka však není ideální pro všechny věkové skupiny. Zejména v kojeneckém a batolecím věku je třeba vybírat výrobky, které jsou pro tuto věkovou kategorii vhodné. Tou nejlepší výživou je samozřejmě mateřské mléko, které nejenže dodává kojenci veškeré potřebné živiny, ale posiluje i jeho imunitní systém. Ale i v batolecím věku, po postupném odstavení dítěte a přechodu na smíšenou stravu, je velice důležité zanechat mléčnou složku výživy jako nedílnou součást jídelníčku. Ne všechna batolecí mléka jsou však pro toto období vhodná, a proto bychom měli vybírat ty produkty, které jsou určeny přímo pro batolecí období života.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Jedním z výrobků spadajících do této kategorie je i batolecí mléčná výživa od 15. Měsíce věku připravená dětem přímo na míru – BEBA PRO 4. Tento unikátní výrobek jako jediný na trhu obsahuje živé probiotické kultury Bifidus BL, které jsou podobné těm přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce a trávicím traktu kojených dětí. Tyto živé probiotické kultury pomáhají udržet správné složení mikroflóry ve střevě dítěte a podporují tak jeho obranyschopnost. Správné složení střevní mikroflóry je důležité právě v období zavádění příkrmů, kdy je trávicí trakt dítěte vystavován pro něj ještě neznámým potravinám. BEBA PRO 4 navíc obsahuje všechny potřebné živiny pro správnou funkci imunitního systému (vit. A, železo, zinek, jód)* a také vápník pro správný růst a vývoj kostí.

  Batolecí věk je velmi specifický. V tom období dítě rychle roste a vyvíjí se. Učí se chodit, mluvit, začíná si samostatně hrát s hračkami, začíná intenzivně vnímat okolní svět a napodobovat to, co vidí. Vysoké požadavky jsou kladeny nejen na příjem energie, ale i na základní živiny, které by batole mělo přijímat specifickou a vyváženou stravou. Proto BEBA PRO 4 obsahuje i směs tuků LC-PUFA, která je důležitá pro správný vývoj zraku a speciálním procesem získanou směs bílkovin Opti Pro, přesně vyhovující nutričním potřebám dětí v tomto období života. Aby se energie z obsažených živin dobře uvolňovala, byla tato batolecí výživa obohacena o komplex vitaminů B: B-complete, který napomáhá uvolnění energie z potravy.

  Při vývoji tohoto batolecího mléka bylo samozřejmě pamatováno i na vývoj prvních mléčných zoubků, a proto je BEBA PRO 4 obohacena o komplex ochranných kultur DentaPro a neobsahuje sacharózu, kvůli jejíž nepřítomnosti je podporována zdravá ústní flóra a je podporována ochrana mléčných zubů batolat před zubním kazem. BEBA PRO 4 tak představuje komplexní mléčnou výživu pro optimální vývoj a ochranu vašeho děťátka.

  *Kojenecká mléka BEBA zahrnují především vitamin A, vitamin C, železo a zinek ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů