Na rande v zimě? Proč ne!

 • Partnerský život
 • 3 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Mráz zalézá pod kabát, rudne nám nos a uši, ruce jsou i přes rukavice zkřehlé, tohle opravdu není počasí ideální k dlouhým romantickým procházkám. Zaspat ale celou zimu nemůžeme. U nás se dozvíte kam na rande, když mrzne.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Nejsme medvědi, abychom celou zimu trávili sladkým spánkem někde hluboko v brlohu. Vždyť by nám usnuly i všechny city, vztahy a emoce, a na jaře už by se nemusely probudit. Co ale pořád vymýšlet, když je venku počasí, které snad na lásku zcela zapomnělo? Pro všechny milovníky tepla je jasnou volbou sauna, vířivka nebo ještě lépe, kombinace obojího. Wellness aktivity mají na lidské tělo blahodárný vliv. Pomáhají odbourat stres a saunové procedury pomáhají dokonce relaxovat svaly a podpořit trávení a imunitu organismu. Prožijete tak nejen romantické chvíle netradičně a v teple, ale uděláte také něco pro své tělo.

  A teď se přiznejte, kdy jste naposled byli v nějakém muzeu? Komu se to zdá být příliš velká nuda, toho vyvedeme z omylu. V muzeu, kde se líbilo nám, můžete exponáty přímo vyzkoušet a chutnají báječně! Řeč je o muzeu čokolády, kde návštěvu můžete spojit také s degustací. Zima vám zde rozhodně nebude. V čokoládovém domě na Praze 2 ochutnáte vynikající pochoutky a dozvíte se i něco nového.

  Pozorovat hvězdnou oblohu a držet svou lásku za ruku, to je opravdová romantika. Běžte na rande do hvězdárny. Pod dohledem odborníků spatříte noční oblohu zblízka a budete moci pozorovat nejrůznější úkazy, které okem nespatříte. Dostane se vám patřičného výkladu. Hvězdárny nemají provoz zrušen ani v zimě. Je však lepší telefonicky se předem domluvit a na návštěvu zvolit jasné počasí, abyste oblohu mohli prozkoumat do nejmenších detailů.

  Komu schází tropické teplo a palmy, nemusí randit v Karibiku. Vyjděte si do botanické zahrady. Ve sklenících budete dočista obklopeni cizokrajnou zelení, květy a teplem. Zelená je barva zdraví a pozitivně působí na únavu a nervový systém. Dokonce prý může zmírnit i migrény. Rostliny ve sklenících vás ohromí nejrůznějšími tvary, velikostmi a barvami. Odcházet budete v pozitivní náladě.

  Když se v zimě počasí umoudří a vykoukne sluníčko, skočte se podívat za zvířaty. Návštěvou v zoo rozhodně nic nezkazíte. Návštěvní doba je sice kratší než přes léto, ale projít se po zahradě a navštívit nejrůznější pavilony můžete i tak. Komu se nechce až do zoo, může zajít krmit kačky a labutě. Ty budou mít radost, pořádně se „nadlábnou“ a vy si užijete parádní odpoledne s partnerem.

  Pokud si chcete dát něco dobrého k jídlu a pití, ale u toho si i malinko zasportovat a pozvat třeba i další pár nebo kamarády, ideální volbou je bowling. Shazování kuželek vás jistě rychle vtáhne do hry a s partnerem si můžete i zdravě zasoutěžit.

  No a koho žádné počasí nerozhodí, může zkusit zimní sporty. Osvědčená klasika je i návštěva kina, divadla, koncertu, restaurace, kavárny nebo třeba čajovny. Tipy na nejrůznější místa vhodná na výlety či rande naleznete v naší aplikaci Plus kolem Vás. A když někde narazíte na nové skvělé místo, můžete ho do aplikace sami vložit a doporučit ho tak i ostatním.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů