Nová chuť ráje

 • Novinka MARGOT
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Jste také milovníky tyčinky Margot? Pak vás jistě potěší novinka Margot Artemis. Nová Margot Artemis je dalším rajským potěšením z dílny Orion, která vás na okamžik přenese do vysněného ráje.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Tato nová tyčinka je jedinečným spojením dvou barevných vrstev a dvou chutí zalitých v lahodné mléčně čokoládě. Typická rumo-kokosová chuť Margot je doplněna šťavnatou vrstvou s punčovou příchutí. A proč nese nová tyčinka právě jméno Artemis? Možná proto, že řecká bohyně stejného jména od svého otce Dia dostala jako jeden z osudových darů červeně lemovaný oděv šafránové barvy. Tyto dvě barvy totiž objevíte i uvnitř tyčinky Margot Artemis. Šafránová barva přináší typickou rumo-kokosovou chuť a růžovočervená je barva šťavnaté vrstvy s punčovou příchutí.

  Jiný důvod pojmenování tyčinky Artemis se nabízí ve spojení s domovskou dílnou Orion. Orion byl podle řecké mytologie přítel bohyně Artemis a ta mu i zajistila místo na hvězdné obloze. Tím by se mohl Orion své společnici odměnit, ale to už se příliš zaplétáme do historie a pouštíme do spekulací. V každém případě si Margot Artemis své božské jméno zaslouží a nám, již stojíme nohama na zemi, v dnešním, uspěchaném světě poskytne alespoň na chvíli oddech v podobě rajského potěšení.

  Stejně jako Margot i Margot Artemis vás zve na cestu za vaším vysněným rájem a díky opojné chuti kokosu, rumu a punče vás alespoň na chvíli odpoutá od stereotypu všedních dní. Unikátní kombinace exotických chutí nové Margot Artemis pohladí vaše chuťové pohárky a nadchne nejen milovníky oblíbené tyčinky Margot.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů