Pečlivě vybraná sklizeň ovoce od Nestlé NaturNes

 • Zdravá svačinka
 • 3 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Přemýšlíte, jak oživit pestrost svačinek vašich maličkých tak, aby měli vyváženou stravu a zároveň jim chutnalo? Začtěte se a inspirujte se, nic není snazší!

  {containers“:[{„id“:3,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:4,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Nestlé NaturNes uvádí od října 2014 na český trh novinku, ovocné kapsičky bez přídavku cukru, umělých konzervantů a barviv. Dětské svačinky tak získávají jasného adepta na vítěze. V každé porci se nachází čisté pyré z pečlivě vybraného ovoce s přídavkem vitamínu C. Díky šikovnému obalu lze navíc snadno vymáčknout to nejlepší z přírody bez zašpinění.  Zdravá a hravá svačinka je k dostání ve dvou příchutích: banán-jablko nebo 4 ovoce.

  S termínem neofobie jste se možná ještě nesetkali, ale s dítětem odmítající určitý druh potraviny nejspíš ano. Neofobiků odmítajících ovoce a zeleninu, nezastupitelný zdroj vitamínů, vlákniny a antioxidantů, je stále více především mezi dětmi. Jak ale úmorný boj vyhrát a naučit dítě správným stravovacím návykům? Začněte u sebe. Děti rádi zrcadlí stravovací návyky rodičů. Ukažte jim, jak dobré ovoce může být a jakou radost Vám jeho konzumace přináší. Druhá rada je naservírovat ovoce v hravé formě, která dítě zaujme a bude ho bavit konzumovat. Zkuste mu podat 100% ovoce v podobě NaturNes zdravé a hravé svačinky, a pomoci mu objevit, jak dobré ovoce může být.

  Nestlé NaturNes pomáhá vyřešit více než problém s nedostatečným přísunem vitamínů a vlákniny u dětí. Díky praktickému balení můžete mít porci čerstvého ovoce stále při sobě. Oproti klasickým přesnídávkám ve skleničce u NaturNes, zdravé a hravé svačinky, nehrozí rozbití a rozlití v tašce. Nemusíte dokonce myslet ani na lžičku či pečlivé omývání ovoce a rukou, neboť nedochází ke přímému kontaktu s potravinou.  Kdo z vás řeší problém s hnědnutím ovoce a následný protest dítěte, že „shnilé“ ovoce jíst nebude, má s touto svačinkou též o starost méně. NaturNes se může stát nezastupitelnou rychlou svačinkou doma i na cestách, ale také hravou odměnou za statečné zvládnutí očkování či krásný obrázek.

  Když přijde na téma zavádění prvních příkrmů, maminky dlouho zvažují jaké potraviny miminku do stravy zařadit. Obzvláště dbají na kvalitu a množství jednotlivých složek. I Nestlé NaturNes si je vědomo důležitosti každého maminčina rozhodnutí a svoji úlohu bere zodpovědně. S láskou a pečlivostí vybrané ovoce, které se nachází v Nesté NaturNes kapsičkách je díky svému garantovanému 100 % přírodnímu složení vhodné pro Vaše nejmilejší již od 6 měsíců. O další věc, na kterou musíte myslet, méně.

  Nejenže Vám Nestlé NaturNes ušetří čas a starosti s přípravou, skladováním na cestách a zvažováním vhodnosti příkrmu, i vaše miminko odmění skvělou chutí a dávkou vitamínů. Ne každého napadne, že tato svačinka může mít vliv i na rozvoj samostatnosti a motorických schopností dítěte. Ovocná kapsička rozvíjí schopnost cíleně manipulovat s předměty, cvičí úchop a učí dítě, jak se samo krmit. Kdo tvrdí, že s jídlem se nehraje, je v tomto případě na omylu. Zkuste dát NaturNes kapsičku miminku do ruky, a pozorujte, jak si během zkoumání nového měkkého předmětu hraje a navíc získává pozitivní vztah k ovoci.

  Není nad to být opravdu přírodní.

  „}}]}},{„id“:5,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[]}},{„id“:6,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů