Podlehněte kouzlu NESCAFÉ 3in1!

 • Káva kdekoliv jste
 • 1 minuta čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Voňavý šálek kávy dokáže příjemně nastartovat a povzbudit ve chvíli, kdy člověku dochází síly. Ne vždy však zbývá čas na složitou přípravu. Tento problém se dá elegantně vyřešit: vyzkoušejte NESCAFÉ 3in1, které vás jednoduše nadchne!

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  NESCAFÉ 3in1 se stane Vaším každodenním společníkem, který usnadní a zpříjemní každý okamžik. Je k dostání v několika variantách – milovníkům kávy bez cukru zachutná NESCAFÉ 2in1, které obsahuje kávu NESCAFÉ Classic doplněnou chutí lahodného mléka. Pro ty, kteří dávají přednost sladké kávě, se skvěle hodí NESCAFÉ 3in1, které kromě mléčné kávové chuti navíc potěší i svůdnou sladkostí. Dle vaší nálady si můžete vybrat z variant NESCAFÉ 3in1 Strong s intenzivní chutí kávy, Classic s tradiční chutí nebo Mild pro kávu jemnější.

  Nač snižovat své požadavky a vzdávat se při nedostatku času dobrého šálku kávy? NESCAFÉ 3in1 je praktickým řešením, které nabízí rychlou a bezproblémovou přípravu, a zároveň má stále stejnou chuť. Kvalitní a perfektně vyvážený šálek dle Vašeho gusta si tak vychutnáte kdykoliv a kdekoliv. Ať už doma s rodinou, v kanceláři s kolegy nebo třeba na dovolené s přáteli. Vyberte si variantu, která Vám bude vyhovovat nejvíc, a podlehněte kouzlu NESCAFÉ 3in1, které se těší oblibě již od roku 2002.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů