Potěšit, rozesmát, obdarovat… Je to snadné!

 • Valentýn
 • 3 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Stává se vám, že potkáváte zamračené kolemjdoucí? Není divu, práce a starostí je spousta, počasí nic extra. Pomysleli jste ale na to, jak snadné je darovat někomu radost? Využijte 14. února jako den, kdy někoho potěšíte.

  {containers“:[{„id“:3,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:4,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Blíží se 14. února, květinářství jsou plná růží a přání s červenými srdíčky, ano, vše napovídá tomu, že Valentýn, svátek zamilovaných, je tady. Převážně mladí se těší, že svému milému udělají radost a starší nad svátkem kroutí hlavou a přemýšlí, odkdy se u nás slaví. My bychom rádi poukázali na to, že Valentýn je nejen krásná příležitost, jak prokázat svému partnerovi lásku, ale také den, který přímo vybízí, abychom někomu udělali radost, jen tak!

  Známe to všichni, vstávání je náročné a od chvíle, co pootevřeme jedno oko, na nás čekají povinnosti všedního dne. Člověk se mnohdy od rána nezastaví do doby, než opět uléhá zpět do postele. Poté se opravdu není čemu divit, když kolem sebe vídáme zamračené kolegy, přátele s vráskou na čele, protože přemýšlejí, co ze svého seznamu povinností mohou škrtnout a co ještě ne, nebo nervózního a mrzutého partnera, který kvůli množství práce opět porušil své novoroční předsevzetí a nestihl ani snídani. Z uspěchaného dne se vytrácí radost, a tím pádem i spokojenost. Potom nás i naše blízké snadno rozhodí počasí, neúspěch nás naprosto vykolejí a na svět se v těchto chvílích dívá s nadhledem a pozitivní myslí opravdu hodně špatně.

  Únorová výzva

  Pojměte letos Valentýn jako výzvu, jako vstřícný krok k tomu, rozdávat lidem kolem sebe radost. Protože člověk, který radost rozdává, je i radostí obklopen, a pak je na světě hned líp. Nezáleží na tom, jestli s partnerem svátek zamilovaných slavíte nebo ne, vymyslete maličkost, která druhému udělá radost. A nezakončete tuto výzvu jednou milou sms pro partnera! Úsměv, objetí nebo drobný dáreček ocení jistě více lidí ve vašem okolí.

  Pánové, těchto několik vět je věnováno právě vám! Pošlete ženě vašeho života květinu až do práce. Naslouchejte jejím potřebám, zeptejte se, jak se měla v práci? Pozvěte ji na výstavu jejího oblíbeného umělce nebo jí nechte pod polštářem či v kabelce lísteček s romantickým textem, že se na ni těšíte, zkrátka aby věděla, že je pro vás důležitá. Budete mile překvapen, že i taková maličkost vykouzlí na její tváři zářivý úsměv a vám také.

  Dámy, ani vy nezapomínejte na své drahé polovičky! Přály byste si pozorného partnera? Vstřícným krokem můžete začít i vy. Oblíbené jídlo k večeři, lístky do kina na něco akčního nebo mini módní přehlídka v novém prádle potěší téměř každého muže. Znáte jeho potřeby i touhy nejlíp, využijte toho k tomu, abyste mu zlepšila den.

  Opravdové city nepotřebují velká slova, stačí maličkost darovaná od srdce. Potěšte své blízké bonboniérou MODRÉ Z NEBE, kterou nyní najdete i ve valentýnské limitované edici ve tvaru Srdce. Anebo potěšte oblíbenými čokoládovými košíčky MODRÉ Z NEBE, nyní ve speciální valentýnské příchuti Srdcovky – košíčky v hořké čokoládě s delikátní kakaovou a višňovou náplní.

  Mysleme tedy jeden na druhého a nahlížejme na 14. února jako na den, který má připomenout, jak naplnit dny našich blízkých radostí a láskou.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů