Prázdninová jízda plná ovoce

 • BON PARI Karamelky
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Už máte plány na letní prázdniny? Ať už pojedete k moři, na festival, po památkách naší země nebo pošlete děti na tábor a užijete si pohodu na chatě, vždy vás doprovodí ovocné BON PARI Karamelky, které osvěží váš den.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Léto sebou přináší spoustu zábavy, her u vody, opalování a lenošení. Když se ale do toho sluníčko pořádně opře a teploty začínají šplhat nad hranici 30 stupňů a větřík ani nefoukne, je fajn mít po ruce parťáka, který dokáže osvěžit příjemnou ovocnou chutí. Nemusíte ve skleníku v potu tváře pěstovat pomerančovníky, ani nemusíte lézt po stromech jako opice a trhat višně. Stačí vyrazit ven, rozložit deku, nasadit sluneční brýle, opalovat se a mlsat. A jak to, že je to tak snadné? BON PARI přichází s letní limitovanou edicí BON PARI Karamelky s příchutěmi višeň nebo pomeranč.

  BON PARI Karamelky s příchutí višně nebo pomeranče zaujmou hned na první pohled krásně barevnými obaly, ve kterých se skrývají šťavnaté žvýkací bonbóny, které překvapí jedinečnou ovocnou chutí. Zamilují se do nich i vaše děti. Na letních táborech či výpravách s kamarády dodají Karamelky jejich zážitkům ještě o kapku více šťávy, takže pro ně letošní prázdniny budou nezapomenutelné.

  A co je ještě lepší, při výrobě všech druhů bonbónů značky BON PARI jsou používány výhradně ovocné, zeleninové a rostlinné extrakty a koncentráty, které si ponechávají svoji specifickou chuť a vůni, a zvyšují tak podíl ovoce ve výrobku. Řada BON PARI včetně limitované edice BON PARI Karamelky, je navíc bezlepková.

  BON PARI Karamelky jsou limitovaná edice a narazit na ně můžete v kterémkoli obchodě s potravinami. Avšak pozor, pouze do vyprodání zásob!

  Přejeme vám šťavnaté léto s příchutěmi pomerančů nebo višní!

  Obrázek Bon Pari karamelky Pomeranč

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů