Příkrmy pro kojence

 • Výživa dětí
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Podle nejnovějších doporučení Evropské společnosti pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu, je vhodné začít děti seznamovat s příkrmy mezi 17. a 26. týdnem věku.

  {containers“:[{„id“:3,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:4,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Začněte s kašemi určenými pro daný věk dítěte, které se připravují smícháním sypké směsi s vodou, případně mlékem. Pro situace, kdy jste s vaším děťátkem na cestách nebo hlídá tatínek či babička je však vhodnější zvolit jednodušší variantu.  V těchto chvílích se vám určitě hodí Mlíčko s kaší od Nestlé, hotový tekutý příkrm obsahující obilniny, vitamíny a minerální látky, určený pro děti již od ukončeného šestého měsíce.

  Nestlé Mlíčko s kaší připravujeme z výživného kojeneckého mléka, které zahustíme kvalitní dětskou kaší, a dochutíme ovocem nebo medem. Díky tomu výborně chutná, dodá spoustu energie a je navíc obohacené o důležité vitamíny, minerální látky, vápník, železo, zinek a jód. Tyto látky pomáhají podporovat přirozenou obranyschopnost dítěte, navíc vápník je velmi důležitý pro vývoj kostí a zoubků.

  Díky speciální technologii zpracování škrobů, mlíčko dítě skvěle zasytí a přitom je lehce stravitelné a chutné. Podání je velmi jednoduché, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat. Mlíčko s kaší je připravené k okamžitému krmení, pro labužníky se může případně ohřát.

  V jedné porci (200ml) je přesně tolik energie a živin, že plně pokrývá jedno denní jídlo kojence od ukončeného 6. měsíce až do jednoho roku života. Jedno balení Nestlé Mlíčka s kaší obsahuje dvě porce (2x200ml), takže vystačí plně na 2 denní jídla malého mlsouna. 
  Více informací naleznete na stránkách o kojenecké výživě Nestlé.

  Obrázek příkrmy

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů