S miminkem do kina? Proč ne.

 • Tip na výlet
 • 1 minuta čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Pokud máte rádi filmy a zároveň máte doma malé dítě, nezoufejte! Nemusíte se svého koníčku vzdát nebo se dívat jen doma na DVD. Klidně běžte mezi lidi, kupte si k tomu třeba něco dobrého k pití a vychutnejte si film. S dětmi se počítá.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  A kde můžete něco takového s dítkem uskutečnit? V pražských kinech Aero a Oko. Projekt Baby Bio nabízí rodičům ojedinělou příležitost: vyberou si některé z dopoledních představení a prostě jdou do kina i s dítětem, klidně v kočárku.

  V sále není zcela zhasnuto (takže v akutním případě je možné i dítě přebalit) a je tam snížená hladina zvuku. Jak se praví na webových stránkách kina Světozor – nikdo se nebude zlobit, když se budou „během sledování filmu řešit rodinné nebo výchovné záležitosti“. S tím se počítá. Možnost dítě nakojit je samozřejmostí.

  A kdy se můžete do kina s ratolestí vypravit? Každé úterý od 10.00 h je Baby Bio v kině Oko (http://www.biooko.net) a ve čtvrtek ve stejném čase v žižkovském biografu AERO (http://www.kinoaero.cz). Rezervace vstupenek je možná kdykoli na portále Tickets-online.cz či na telefonním čísle 608 33 00 88 (obě kina).

  Kino Aero zároveň hostí i pravidelný cyklus Aero dětem! Každou neděli se mohou děti od 15 h přijít podívat na pásmo pohádek, po kterém je od 16 h čeká blok her, soutěží a písniček pod dohledem zkušených lektorů. Rodiče se zároveň mohou zabavit v místním Aero baru. Řekněte – kdo by neuvítal takovou nabídku…?

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů