Soutěžte za stáj BON PARI na facebooku

 • Soutěž BON PARI
 • 1 minuta čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Máte rádi závodění, jezdíte na kole a jste týmový hráč? Pak vám nic nebrání zúčastnit se šťavnaté cyklosoutěže o skvělé výhry s vašimi oblíbenými bonbony BON PARI.

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Na facebooku (http://www.facebook.com/BonPariCZSK) je pro vás připravena nová interaktivní hra – týmový závod na virtuálním kole TOUR de BON PARI. Každý účastník se může stát majitelem cyklostáje, kam přizve další čtyři závodníky, fanoušky facebookových stránek BON PARI. Na trati vás čekají různé překážky, které musíte zdolat nebo se jim vyhnout, a během dvouminutového limitu ujet co nejdelší vzdálenost. Počet ujetých kilometrů pak bude převeden na body, díky nimž můžete každý týden vyhrát batoh plný bonbonů BON PARI, pokud vaše družstvo vybojuje první příčku, nebo cyklistickou láhev a balíček bonbonů BON PARI, jestliže se zařadíte mezi dalších 20 nejúspěšnějších týmů.

  A to není všechno! Pokud se vám to zdá jako příliš malý adrenalin, vyzvěte na souboj konkurenční stáj! Vítězství v takovém souboji vám přinese další hodnotné body, které vás posunou blíž k zasloužené výhře.

  Krásné léto v sedle a hodně šťavnatých výher vám přeje váš Bonparák.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů