Šťavnaté novinky Maggi Nápady pro milovníky tradiční české kuchyně

 • Inspirace pro vás
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Chcete překvapit své známé a stát se mistry tradiční a poctivé české kuchyně? Bojíte se však složitých a náročných příprav?

  {containers“:[{„id“:1,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:2,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  Dvě výborné novinky Maggi Nápady jsou zde právě pro Vás! Šťavnatá krkovička na pivě a Šťavnatý guláš jsou inspirovány tradičními českými recepty a nadchnou všechny, kteří si rádi pochutnají na šťavnatém mase. Novinky Maggi Nápady v praktických baleních se sáčkem na pečení uvnitř ukrývají vyvážený poměr kvalitního koření a dodají tak jídlu ten správný šmrnc!  Celá příprava je při tom snadná a rychlá. Vaření s Maggi Nápady celé vaření nesmírně ulehčí.

  Oblíbený guláš nám vařily již naše babičky. Příprava Šťavnatého guláše však nikdy nebyla tak jednoduchá. Místo hodin strávených u sporáku a hledání správné kombinace koření jednoduše vezmete očištěné hovězí maso nakrájené na kostky, vložíte do pečícího sáčku spolu s 2 polévkovými lžícemi oleje a směsí koření Šťavnatý guláš a dáte do trouby. Budete překvapení, jak snadné, čisté a především chutné je vaření s Maggi Nápady. Šťavnatý guláš bude připraven za chviličku.

  A co byste řekli Šťavnaté krkovičce na pivě? S Maggi se do vaření můžete pustit ihned! Postup je rovněž snadný. Vepřovou krkovičku nejdříve nakrájíte na plátky, slaninu na nudličky, vložíte do pečícího sáčku a přilijete 150 ml dobrého světlého piva. To vše doplníte směsí koření ze sáčku Maggi a vložíte do trouby. Výsledek zachutná všem.

  Obě novinky Maggi Nápady Šťavnatý guláš a Šťavnatá krkovička na pivě si díky pečícímu sáčku uchovají šťavnatost a jedinečnou chuť i vůni. Navíc jsou bez přídavku glutamanu sodného a konzervantů, takže uspokojí hladová bříška a chuťové buňky i těch nejnáročnějších gurmánů.

  Víc informací o produktech zde.

  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů