Vařila myšička kašičku…

 • Soutěž
 • 2 minuty čtení
 • 26. 2. 2015
 • Tým Plus Pro Vás
 • Přemýšlíte, čím zasytit hladové bříško vašeho děťátka? Vyzkoušejte Nestlé kaše a zapojte se také do skvělé soutěže, ve které má šanci vyhrát úplně každý.

  {containers“:[{„id“:3,“type“:“container100″,“params“:{},“shapes“:{„first“:[{„id“:4,“type“:“shapeOldArticle“,“params“:{„html“:“

  V období zavádění prvních příkrmů, kdy už mateřské mléko, nemusí pokrýt energetické nároky rychle rostoucího děťátka, je vhodné do jídelníčku přidat kaše. Nestlé kaše jsou v tomto případě skvělou volbou, a to hned z několika důvodů.

  Nestlé kaše jsou lehce stravitelné, avšak sytivé. Při jejich výrobě totiž dochází k enzymatickému štěpení obilných škrobů na jednodušší složky, a to díky unikátní technologii CHE. Další výhodou je obsah přátelských probiotických bakterií Bifidus BL. Tyto bakterie jsou podobné těm, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléku, a tedy i trávicím traktu plně kojených dětí, a mají vliv na správné fungování trávicího systému. Nechybí ani vitamíny A a C, dále minerální látky, jako železo a zinek. V neposlední řadě maminky potěší i snadná příprava kaší. U mléčných stačí totiž přidat pouze vodu a u nemléčných kaší mléko, na které je děťátko zvyklé.

  Nestlé kaše se vyrábějí hned v několika variantách a je pouze na vás, kterou zvolíte. Vybírat můžete dle chuti, některé z nich jsou navíc bezlepkové, takže vybrat si mohou i celiaci.

  Vyhrává každý

  Nyní máte jedinečnou možnost si s Nestlé kašemi zasoutěžit. Kupte Nestlé kaše označené soutěžní samolepkou, zadejte unikátní kód ze samolepky a ihned se dozvíte, co vyhráváte. Ve hře je plno ročních předplatných časopisu Máma a já. Nezapomeňte, každý kód vyhrává a soutěžit můžete až do konce března.


  „}}]}}],“layout“:“article“}“

  Tým Plus Pro Vás
  Tým Plus Pro Vás
  S radostí až do mobilů