Nadělte si lahůdky od ORION a NESCAFÉ!

Nadělte si lahůdky od ORION a NESCAFÉ!

Patříte k lidem, kteří si rádi vychutnávají život plnými doušky? Pak vás rozhodně nesmí minout soutěž o požitkářský balíček od ORION a Nescafé!

Čokoláda a káva patří již dlouho k nejoblíbenější delikatesám. Nejen, že každá nás neustále dokola láká svou lahodnou chutí, ale vzájemně se i skvěle doplňují. Vždyť kdo by odolal kombinaci horkého šálku kvalitní kávy a kousku sametově jemné čokolády… Přesně taková symfonie chutí na vás čeká v balíčku plném novinek od ORION a Nescafé!

Těšit se můžete na NESCAFÉ AZERA, ikonickou rozpustnou kávu, inspirovanou baristy. Ať už zvolíte variantu NESCAFÉ AZERA Americano nebo NESCAFÉ AZERA Espresso, můžete se vždy těšit na bohatou chuť, jemnou pěnu a neodolatelné aroma. To vše v pohodlí vašeho domova.

Chuť kávy skvěle doplní prémiové novinky od ORION. Čokoláda ORION Ateliér vás zaujme vzhledem i chutí, kombinaci kvalitní hořké či mléčné čokolády s celými mandlemi, lískovými oříšky, brusinkami nebo borůvkami zkrátka nelze odolat. A pro milovníky extra hořké čokolády máme ještě jedno potěšení, ORION 68 % Mistrovská edice. Čistě hořká, s jahodami a špetkou soli nebo s meruňkami a dotekem chilli – každá z těchto čokolád v sobě skrývá kvalitní kakao z pečlivě vybraných kakaových bobů.

Už se nemůžete dočkat? Tak odpovězte na soutěžní otázku a celý tento balíček může být váš!

Soutěž trvá od 14. 12. 2016 do 10. 2. 2017. Nápovědu k soutěži najdete tady.

Tato soutěž už skončila.

Výherci:

Jaroslava Ćirlićová

Karin Kabešová

Michal Voska

Miluše Machová

Lucie Černohousová

Bohuslava Kotačková

Pavel Vejvoda

Vladimír Juda

Eva Petrová

Alena Luxová