Vyhrajte kapsle do kávovarů Dolce Gusto

Vyhrajte kapsle do kávovarů Dolce Gusto

Vychutnejte si espresso jako pravý Ital nebo si užijte šálek café au lait s francouzskou grácii. Vyhrajte kapse Nescafé Dolce Gusto a vychutnejte si vynikající kávu v pohodlí domova!

Italské espresso si svou vůní, lahodnou chutí a jemnou pěnou získalo celý svět. Za poctivým espressem ale nemusíte cestovat až do Itálie, můžete si jej připravit v klidu doma, třeba k snídani nebo po víkendovém obědě. Díky praktickým kapslím jej máte hotové jedna dvě.

Jako Pařížané se budete cítit nad šálkem lahodného café au lait, které skvěle konkuruje známému italskému cappuccinu. Café au lait ocení všichni příznivci kávových nápojů s mlékem.

Vyhrajte kapsle Espresso a Café Au Lait a vychutnejte si své oblíbené kávy v pohodlí domova!

Pokud vám doma ještě kapslový espressovač chybí, sáhněte po novince Nescafé Dolce Gusto Lumio. Poznáte ho podle typických oblých tvarů a praktické průhledné nádobky na vodu. Svým tlakem 15 barů se Lumio vyrovná i profesionálním kávovarům a připraví vám tak perfektní kávový zážitek. K dostání je ve specializovaných elektroprodejnách nebo na značkovém eshopu www.dolce-gusto.cz za doporučenou cenu 2 999 korun. / 109,99 EUR.

Soutěžit můžete do 15. 2. 2018

Tato soutěž už skončila.

Výherci:

Jan Cestr

Božena Pružincová

JAN WALIGÓRA

Olga Fabiánová

Iveta Svobodníková

Olga Réblová

Lucie Naivertová

Miroslava Kubešová

ALENA ONDRUSZOVÁ

Lenka Koucká

Nápovědu najdete v článku.