ORION GRANKO Calci-N 200g

ORION GRANKO Calci-N 200g
  • Calci N
  • Vitamíny

Orion Granko Calci-N je instantní kakaový nápoj zaměřený zejména na děti ve věku 6-10 let, procházející obdobím nejrychlejšího růstu, spojeného s vývojem kostí a kostry. Další velkou skupinu spotřebitelů představují všichni, kteří hledají výrobky se zvýšeným obsahem vápníku, jako např. těhotné ženy, senioři atd.

Orion Granko obsahuje Calci-N, což je minerální koncentrát vápníku získaný z mléka. Calci-N se skládá nejen z vápníku, ale i z dalších minerálních látek (jako např. sodík, draslík, fosfor atd.), které příznivě ovlivňují metabolismus vápníku v těle. Granko Calci-N připravené s polotučným mlékem obsahuje navíc vitamin D a mléčný cukr laktózu, které lidskému tělu napomáhají vápník vstřebávat.

Každý šálek hotového nápoje připraveného z Granka Calci-N a polotučného mléka obsahuje 46 % doporučené denní dávky vápníku. Společně s vitaminovým mixem obsaženým ve výrobku pozitivně přispívá k normálnímu vývoji a růstu kostí a kostry u dětí.

Vápník je důležitý pro správný růst a stavbu kostí. Různorodá vyvážená strava a zdravý životní styl jsou základem pro udržení dobrého zdraví.