ORION Pistácie

ORION Pistácie
  • Unikátní chuť pistáciové náplně se snoubí s kousky křehkých pistáciových oříšků zalitých v lahodné mléčné čokoládě ORION.

Pistáciové oříšky jsou typickou ingrediencí pro výrobu sladkostí. Jde o semena pistácie pravé neboli řečíku pistáciového, rostliny pocházející pravděpodobně z oblasti, kde se dříve rozkládala Persie. Do Evropy se pak dostaly přes Sýrii a dnes se pěstují především v Turecku, Íránu a Kalifornii. Původně patřily pistácie mezi pochoutky pouze bohatých vrstev a podle pověstí jimi uctívala své návštěvy i královna ze Sáby. Dnes si můžete tuto královskou ingredienci vychutnat ve spojení s lahodnou mléčnou čokoládou Orion. Tato unikátní čokoláda výborně kombinuje chuť čokolády, která patřila rovněž mezi pochoutky králů, s kousky pistácií a jemnou pistáciovou náplní.

Tato novinka má navíc speciálně navrženou velikost čtverečků tak, abyste si mohli co nejlépe vychutnat její příchuť. Velikost čokolády vám umožní podělit se o potěšení z lahodné chuti s celou vaší rodinou či přáteli. Díky své jedinečnosti mohou potěšit i jako dárek pro vaše nejbližší.